ÖMÜR PLAZA HAKKINDA

image

TarİhÇemİz

Ömür, 83 yıldır hep öncülük ettiği ilklerle bilinen bir markadır. Ömür Yoğurt ve Gıda Sanayi Anonim Şirketi 1933 senesinde kuruldu. Ömür Restaurant ise 1954'te açıldı ve grubun kurduğu piliç üretim tesislerinde üretilen Türkiye'nin ilk piliçleri, yurt dışından ithal edilen çevirme makinelerinde özel bir sosla pişirildi ve Türk halkı bu lezzet ile tanıştı. Şirket yıllar içerisinde ünvan değiştirerek Ömür Endüstri ve Turizm Yatırımları Dış Ticaret Anonim Şirketi olarak faaliyetini Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme alanında sürdürmektedir.Tüketicinin belleklerinde çok önemli bir yere sahip olan ÖMÜR RESTAURANT yılların eskitemediği ve unutulmayan bir markadır.


Rekabet koşulları Ömür Restaurant'ın da konsept değiştirmesine neden olmuştur. 1954 yılında kurulan ünlü Ömür Restaurant 2005 yılı sonlarında mekanının kapılarını, sevenlerine Ömür Plaza Çarşı olarak açmıştır. Finansmanını, inşaatını ve şimdi de işletmesini Ömür Endüstri ve Turizm Yatırımları Dış Ticaret Anonim Şirketi'nin yaptığı Ömür Plaza Çarşı, içinde bulundurduğu 26 özel markayla günlük alışverişin uğrak noktası olmuştur. Ömür Restaurant, Ömür Plaza Çarşı de sevenleri ile buluşmaya devam etmektedir.Ömür Endüstri ve Turizm Yatırımları Dış Ticaret Anonim Şirket’i inşaat sektöründe faaliyetlerine ve Gayrimenkul yatırımlarına devam etmektedir.


Kalİte Polİtİkamız

"Bir Ömür Hizmet" sloganıyla hayatımıza farklı bir konsept ile giren Ömür Plaza Çarşı, kısa bir zamanda günlük alışverişin önemli duraklarından biri olmuştur. Ömür Plaza, bünyesinde bulundurduğu seçkin markalarla, hızlı ve pratik bir alışveriş imkanı sağlayan, her yaştan tüketicisine ayrı ayrı seslenmektedir. Ömür Plus Kart ile değerli müşterilerinin yapmış oldukları alışveriş karşılığı topladıkları puanlarla, çekilişsiz, kurasız hediye kazanma imkanı ile alışverişleri daha keyifli hale getirmektedir.


Faalİyet Gösterdİğİmİz Dİğer Sektörler

image

İnŞaat Sektörü: BAB Plaza / Kağıthane

Ofis ve ticaret merkezinden oluşan BAB PLAZA, 11.000 m2kapalı alanı ve 8.600 m2 toplam kiralanabilir alanıyla işini bambaşka bir boyuta taşımak isteyenlere A plus konseptinde modern ofisler sunuyor.

İş hayatında prestije yeni bir adres getirecek olan proje, sizi her şeyin elinizin altında olduğu konforlu ve ayrıcalıklı bir dünyaya davet ediyor.

Ulusal ve uluslararası tecrübelerinden edindiği birikimle gayrimenkul yatırımı ve geliştirilmesi alanında faaliyetlerini sürdüren Bikur Yapı, bugünün bakış açısıyla geleceğin anlayışını buluşturarak, doğayla barışık, nitelikli yaşam alanları ve iş dünyasına artı değer katacak ticari çözümler geliştiriyor.

Kurucularının sağlam ve başarılı geçmişi sayesinde sektöre girdiği günden bu yana adı güven kelimesiyle birlikte anılan Bikur Yapı; yüksek enerjisi, vizyonu ve kaliteye olan bağlılığıyla Türkiye ile birlikte büyüyen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.